אתר מכירה

חנות וירטואלית יכולה לשנות את פני העסק שלך, להכפיל ואף לשלש הכנסות וברוב המקרים לחסוך לא מעט כסף.

 

החנות הוירטואלית מסוגלת להגיע לקהלי יעד נוספים שאינם מוגבלים במיקום גיאוגרפי כלשהו, אינה דורשת עובדי דלפק ודיילי מכירות פיסיים ואינה מוגבלת בשפה, אם יש לך את האפשרות לייצר או לייבא מוצרים בכמות מסויימת, לחנות הוירטואלית שלך יש את היכולת למכור אותם. לא נאמר שזה עניין פשוט והחנות מוכרת מעצמה, ממש לא כך הדבר, יש עבודה לעשות, אבל בסופו של יום,  אתר המכירה שלך הוא צעד משמעותי ליעול ומיקסום תהליך המכירה של העסק שלך.

אתר מכירה

חנות וירטואלית יכולה לשנות את פני העסק שלך, להכפיל ואף לשלש הכנסות וברוב המקרים לחסוך לא מעט כסף.

 

מה צריך לעשות בשביל להקים חנות וירטואלית?

דבר ראשון, צריך אתר!
אתר אינטרנט הוא הבסיס לחנות וירטואלית, אז בעצם יש לנו שתי אופציות, להוסיף חנות וירטואלית לאתר קיים או לבנות חנות וירטואלית כאתר מכירה חדש.

דבר שני, או שאולי הוא בעצם הדבר הראשון? מוצרים או מוצר, אנחנו צריכים לוודא שיש לנו מוצר כזה שאפשר למכור באינטרנט, בין אם זה משלוחי אוכל, צעצועים, ביגוד והנעלה, או אפילו שירותים מסויימים עונים על ההגדרה הזו.

חשוב לזכור שהסטטיסטיקה מראה שקרוב ל70 אחוז מהיקף המכירות באינטרנט מתבצע במכשירים הניידים שלנו, לכן החנות והאתר שלך חייבים להיות תומכים ב100 אחוז בנראות במכשירים ניידים.

איך אתה משלם?

אנחנו צריכים דרך חוקית לקבל כסף, או במילים אחרות, אנחנו צריכים שירותי סליקה און ליין בחנות שלנו, כך שכשהגולש רוצה לשלם, הוא מקליד את פרטי האשראי שלו, התשלום מתבצע מיידית, הכסף עובר לחשבון של בעל החנות וההזמנה של הלקוח מתקבלת במייל, ישירות למנהל החנות.

קיימות מספר חברות שעוזרות לנו לעשות את זה בצורה נכונה ומאובטחת, יחד עם חברות האשראי, ולפעמים אפילו ללא חברות האשראי כאשר מדובר על חברות צד ג שנותנות שירותי סליקה משלהן.

אבל כך או כך, התהליך הזה חייב לפעול לפי חוקים והגדרות ידועות ובצורה מאובטחת.

איך אנחנו יכולים לעזור?

עם למעלה מ15 שנות נסיון בהקמת אתרי מכירה, קטלוג, תדמית ותוכנות מבוססות אינטרנט, באגפרי תייצר עבורכם את החנות הוירטואלית המתאימה ביותר, אנחנו נאפיין את הצרכים שלכם, נעצב את המראה של החנות, נפתח את החנות, ובמידת הצורך, נתווך בינכם לבין חברות האשראי או חברת צד ג לעזרה בקבלת ספק אינטרנטי לסליקה ואפילו נאחסן את האתר שלכם במידת הצורך.

באגפרי תלווה אתכם עד העלאת האתר וקבלת הדרכה מקיפה על תפעול החנות שלכם, ליווי מקיף ומלא מהרגע שבו החלטתם שאתם רוצים חנות ועד הרגע שזה קורה, החנות שלכם למעלה, עובדת וניראת מליון דולר!

דילוג לתוכן